26700-108
| 制造商: | Aven Tools |
|---|---|
| 产品类别: | Video Inspection Systems |
| 说明书: | 26700-108 |
| 描述: | VIDEO INSPECT SYST CMOS 8X-80X |
| RoHS状态: | 通过无铅认证 |
| 属性 | 属性值 |
|---|---|
| 制造商 | Aven Tools |
| 产品类别 | Video Inspection Systems |
| 系列 | Mighty Mag |
| 重量 | 25 lbs (11.3 kg) |
| 包括 | Cable, Camera, Controller, Focus Mount, Lens, Light, Monitor, Power Supply, Remote Control, Stand |
| 相机类型 | CMOS 1/2.8" |
| 部分状态 | Active |
| 照明 | LED (96) |
| 显示风格 | 22" Color HD LCD |
| 的视野 | 0.38" ~ 3.63" (9.6mm ~ 92.2mm) |
| 工作距离 | 0.79" ~ 11.81" (20mm ~ 300mm) |
| 放大范围 | 8x ~ 80x |
现货库存 83 pcs
| 参考价 ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2,813.48 | $2,757.21 | $2,702.07 |
最低数量: 1