9161
| 制造商: | Capital Advanced Technologies |
|---|---|
| 产品类别: | Adapter, Breakout Boards |
| 说明书: | 9161 |
| 描述: | PROTO BOARD 14/16PIN SOIC SMT |
| RoHS状态: | 通过无铅认证 |
| 属性 | 属性值 |
|---|---|
| 制造商 | Capital Advanced Technologies |
| 产品类别 | Adapter, Breakout Boards |
| 球场 | 0.050" (1.27mm) |
| 系列 | 9000, Surfboards® |
| 材料 | FR4 Epoxy Glass |
| 部分状态 | Active |
| 板厚度 | 0.031" (0.79mm) 1/32" |
| 包接受 | SOIC |
| 原型板式 | - |
| 大小/尺寸 | 0.800" L x 1.050" W (20.32mm x 26.67mm) |
| 的职位数量 | 16 |
现货库存 117 pcs
| 参考价 ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.61 | $2.56 | $2.51 |
最低数量: 1