04549
| 制造商: | Desco |
|---|---|
| 产品类别: | Static Control Grounding Cords, Straps |
| 说明书: | 04549 |
| 描述: | ERGOCLEAN WRST STRP 12' BK 4MM |
| RoHS状态: | 通过无铅认证 |
| 属性 | 属性值 |
|---|---|
| 制造商 | Desco |
| 产品类别 | Static Control Grounding Cords, Straps |
| 大小 | One Size |
| 类型 | Wrist Strap with Cord |
| 颜色 | Black |
| 系列 | Trustat™ ERGOclean |
| 特性 | Includes Alligator Clip Adapter |
| 线类型 | Coiled |
| 电阻 | 1 MOhms |
| 绳子的长度 | 12' (3.66m) |
| 部分状态 | Active |
| 带关闭 | Expansion |
| 带材料 | Metal |
| 线终止 | 4mm Snap Socket, Banana Plug |
| 带终止 | 4mm Snap Stud |
现货库存 127 pcs
| 参考价 ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $17.10 | $16.76 | $16.42 |
最低数量: 1