SC004221
| 制造商: | E Ink Corporation |
|---|---|
| 产品类别: | Display Modules - LCD, OLED Character and Numeric |
| 说明书: | SC004221 |
| 描述: | DISPLAY 3 DIGIT NUMERIC |
| RoHS状态: | 通过无铅认证 |
| 属性 | 属性值 |
|---|---|
| 制造商 | E Ink Corporation |
| 产品类别 | Display Modules - LCD, OLED Character and Numeric |
| 系列 | E Ink |
| 点尺寸 | - |
| 背光 | Without Backlight |
| 接口 | - |
| 文本颜色 | Black |
| 部分状态 | Active |
| 显示模式 | Reflective |
| 显示类型 | E-INK Segmented Display |
| 查看区域 | 10.25mm L x 21.07mm W |
| 字符长度 | - |
| 显示格式 | 3 x 1 |
| 背景颜色 | White |
| 字符格式 | - |
| 电压-供应 | 5V ~ 15V |
| 轮廓L x W x H | 24.25mm x 26.07mm x 0.59mm |
| 的字符数 | 3 |
| 工作温度 | - |
现货库存 144 pcs
| 参考价 ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $7.82 | $7.66 | $7.51 |
最低数量: 1