22P6868
| 制造商: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| 产品类别: | Rack Components |
| 说明书: | 22P6868 |
| 描述: | PANEL INNER 68X68" WHITE |
| RoHS状态: | 通过无铅认证 |
| 属性 | 属性值 |
|---|---|
| 制造商 | Hammond Manufacturing |
| 产品类别 | Rack Components |
| 类型 | Panel, Inner |
| 颜色 | White |
| 系列 | 22P |
| 重量 | 181 lbs (82.1kg) |
| 特性 | - |
| 材料 | Metal, Steel |
| 部分状态 | Active |
| 通风 | Non-Vented |
| 航运信息 | Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse |
| 大小/尺寸 | 68.000" L x 68.000" W (1727.20mm x 1727.20mm) |
| 与/相关产品一起使用 | 1422 Series |
现货库存 59 pcs
| 参考价 ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $540.16 | $529.36 | $518.77 |
最低数量: 1