C2F194223LG1
| 制造商: | Hammond Manufacturing |
|---|---|
| 产品类别: | Racks |
| 说明书: | C2F194223LG1 |
| 描述: | RACK FRAME |
| RoHS状态: | 通过无铅认证 |
| 属性 | 属性值 |
|---|---|
| 制造商 | Hammond Manufacturing |
| 产品类别 | Racks |
| 门 | Doorless |
| 类型 | Open Rack |
| 颜色 | Gray |
| 风格 | Open Rack, Double Frame |
| 系列 | C2 |
| 重量 | 90 lbs (40.8kg) |
| 特性 | Front and Rear Access |
| 材料 | Metal, Steel |
| 部分状态 | Active |
| 通风 | - |
| 航运信息 | Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse |
| 安装Rails | - |
| 数量的单位 | 24U |
| 维-面板 | 21.630" L x 19.110" W x 42.060" H (549.40mm x 485.39mm x 1068.32mm) |
| 维度——整体 | 23.630" L x 23.000" W x 49.310" H (600.20mm x 584.20mm x 1252.47mm) |
现货库存 52 pcs
| 参考价 ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $477.40 | $467.85 | $458.49 |
最低数量: 1