Q2-F-RK4-1/4-11-6IN-23
| 制造商: | Qualtek |
|---|---|
| 产品类别: | Heat Shrink Tubing Kits |
| 说明书: | Q2-F-RK4-1/4-11-6IN-23 |
| 描述: | HEATSHRK KIT RFL 1/4" COLOR 23PC |
| RoHS状态: | 通过无铅认证 |
| 属性 | 属性值 |
|---|---|
| 制造商 | Qualtek |
| 产品类别 | Heat Shrink Tubing Kits |
| 颜色 | Assorted |
| 系列 | Q2-F |
| 值 | 4 - 23 pc Pkgs - 6" (152.4mm) Lengths |
| 直径 | 1/4" |
| 包装 | Refill Pack |
| 部分状态 | Active |
| 收缩率 | 2 to 1 |
现货库存 124 pcs
| 参考价 ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.39 | $2.34 | $2.30 |
最低数量: 1