2126R 48X125
| 制造商: | SCS |
|---|---|
| 产品类别: | Static Control Shielding Bags, Materials |
| 说明书: | 2126R 48X125 |
| 描述: | WRAP SHIELD CUSHIONED 4X125 FT |
| RoHS状态: | 通过无铅认证 |
| 属性 | 属性值 |
|---|---|
| 制造商 | SCS |
| 产品类别 | Static Control Shielding Bags, Materials |
| 类型 | Static Shielding Wrap (Cushioned) |
| 颜色 | Silver |
| 系列 | 2126R |
| 厚度 | 125.0 mil (3175 microns) |
| 金属层 | Out |
| 部分状态 | Active |
| 关闭系统 | User Defined - Clips, Heat Seal, Tape |
| 宽度——内 | 48" (1.2m) |
| 长度,内 | 125' (38.1m) |
| 抗拉强度 | 34 lbs (15.4 kg) |
| 静电放电保护 | - |
现货库存 78 pcs
| 参考价 ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $471.62 | $462.19 | $452.94 |
最低数量: 1