AFM3660L1VGR-F
| 制造商: | SCS |
|---|---|
| 产品类别: | Static Control Grounding Mats |
| 说明书: | AFM3660L1VGR-F |
| 描述: | ANTI-FTIGUE 36X60 FLR MAT W/CORD |
| RoHS状态: | 通过无铅认证 |
| 属性 | 属性值 |
|---|---|
| 制造商 | SCS |
| 产品类别 | Static Control Grounding Mats |
| 颜色 | Gray |
| 形状 | Rectangle |
| 宽度 | 3' (0.91m) |
| 长度 | 5' (1.52m) |
| 系列 | AFM |
| 特性 | Anti Fatigue, Dissipative |
| 包括 | Ground Cord, Ground Snap (2) |
| 垫类型 | Floor |
| 材料 | Vinyl |
| 厚度 | 0.38" (9.65mm) |
| 部分状态 | Active |
| 层数 | 1 |