EVL6563S-250W
| 制造商: | STMicroelectronics |
|---|---|
| 产品类别: | Evaluation and Demonstration Boards and Kits |
| 说明书: | EVL6563S-250W |
| 描述: | EVAL BOARD FOR L6563(250W) |
| RoHS状态: | 通过无铅认证 |
| 属性 | 属性值 |
|---|---|
| 制造商 | STMicroelectronics |
| 产品类别 | Evaluation and Demonstration Boards and Kits |
| 类型 | Power Management |
| 系列 | - |
| 嵌入式 | No |
| 函数 | Power Factor Correction |
| 部分状态 | Active |
| 提供的内容 | Board(s) |
| 主属性 | 250W Power Factor Correction and Preregulator Combination |
| 使用IC /部件 | L6563 |
| 二级属性 | Transition Mode and Active Tracking Boost Function |
现货库存 5 pcs
| 参考价 ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $150.00 | $147.00 | $144.06 |
最低数量: 1