WRL-15001
| 制造商: | SparkFun Electronics |
|---|---|
| 产品类别: | RF Receiver, Transmitter, and Transceiver Finished Units |
| 说明书: | WRL-15001 |
| 描述: | HAMLAB - 160-6 10W |
| RoHS状态: | 通过无铅认证 |
| 属性 | 属性值 |
|---|---|
| 制造商 | SparkFun Electronics |
| 产品类别 | RF Receiver, Transmitter, and Transceiver Finished Units |
| 系列 | - |
| 特性 | - |
| 函数 | Software Defined Radio (SDR) |
| 频率 | 25kHz ~ 62.5MHz |
| 接口 | Ethernet |
| 部分状态 | Active |
| 灵敏度 | - |
| 应用程序 | General Purpose |
| 权力——输出 | 10W |
| 数据速率(Max) | - |
| 电压-供应 | 13.8V |
| 调制或协议 | - |
现货库存 99 pcs
| 参考价 ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,748.75 | $1,713.78 | $1,679.50 |
最低数量: 1