MT1000-NO.2-0-STK
| 制造商: | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
|---|---|
| 产品类别: | Heat Shrink Tubing |
| 说明书: | MT1000-NO.2-0-STK |
| 描述: | HEATSHRINK 4' BLACK |
| RoHS状态: | 通过无铅认证 |
| 属性 | 属性值 |
|---|---|
| 制造商 | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| 产品类别 | Heat Shrink Tubing |
| 类型 | Tubing, Semi Rigid |
| 颜色 | Black |
| 长度 | 4.00' (1.22m) |
| 系列 | Altera™ MT1000 |
| 特性 | Abrasion and Cut Resistant, Fluid Resistant, Strain Resistant |
| 材料 | Fluoropolymer |
| 部分状态 | Active |
| 收缩率 | 2 to 1 |
| 收缩温度 | 155°C |
| 工作温度 | -55°C ~ 150°C |
| 恢复的壁厚 | - |
| 内径-供应 | - |
| 内径-回收 | - |
现货库存 87 pcs
| 参考价 ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.60 | $1.57 | $1.54 |
最低数量: 1