SR4POST1224
| 制造商: | Tripp Lite |
|---|---|
| 产品类别: | Racks |
| 说明书: | SR4POST1224 |
| 描述: | 45U 4-POST OPEN FRAME CABINET |
| RoHS状态: | 通过无铅认证 |
| 属性 | 属性值 |
|---|---|
| 制造商 | Tripp Lite |
| 产品类别 | Racks |
| 门 | Steel |
| 类型 | Open Rack |
| 颜色 | Black |
| 风格 | Open Rack, Double Frame |
| 系列 | SmartRack™ |
| 重量 | 69 lbs (31.3kg) |
| 特性 | Adjustable, Cable Entry Systems |
| 材料 | Metal, Steel |
| 部分状态 | Active |
| 通风 | - |
| 航运信息 | Shipped from Digi-Key |
| 安装Rails | Two Pair |
| 数量的单位 | 45U |
| 维-面板 | 39.300" L x 78.750" H (998.22mm x 2000.25mm) |
| 维度——整体 | 39.400" L x 20.300" W x 84.300" H (1000.76mm x 515.62mm x 2141.22mm) |
现货库存 2 pcs
| 参考价 ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $473.52 | $464.05 | $454.77 |
最低数量: 1