SR4POST52HD
| 制造商: | Tripp Lite |
|---|---|
| 产品类别: | Racks |
| 说明书: | SR4POST52HD |
| 描述: | CABINET STEEL |
| RoHS状态: | 通过无铅认证 |
| 属性 | 属性值 |
|---|---|
| 制造商 | Tripp Lite |
| 产品类别 | Racks |
| 门 | Doorless |
| 类型 | Open Rack |
| 颜色 | Black |
| 风格 | Open Rack, Double Frame |
| 系列 | SmartRack™ |
| 重量 | 116 lbs (52.6kg) |
| 特性 | Cable Entry Systems |
| 材料 | Metal, Steel |
| 部分状态 | Active |
| 通风 | - |
| 航运信息 | Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse |
| 安装Rails | Two Pair |
| 数量的单位 | 52U |
| 维-面板 | 35.000" L x 19.000" W x 91.000" H (889.00mm x 482.60mm x 2311.40mm) |
| 维度——整体 | 35.250" L x 24.000" W x 97.000" H (895.35mm x 609.60mm x 2463.80mm) |
现货库存 97 pcs
| 参考价 ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $811.75 | $795.52 | $779.60 |
最低数量: 1